XML Sitemap Oluşturucu


Bir alan adı girin


Değiştirilme tarihi
dd/mm/yyyy
Frekansı değiştir
Varsayılan öncelik
Kaç sayfa taramam gerekiyor?

Görüntü Doğrulama

Captcha


Lütfen Bekleyin...
Bulunan Linkler: 0


        
        

XML Sitemap Oluşturucu

 

 • Tam web sitesi URL'nizi ve isteğe bağlı bazı parametreleri aşağıdaki biçimde girin.
 • 'Site Haritası Oluştur' düğmesine basın ve site tamamen taranana kadar bekleyin.
 • Sayfa sayısı, kırık bağlantılar listesi, XML dosyası içeriği ve bir site haritası dosyası da dahil olmak üzere oluşturulan site haritası ayrıntıları sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu bağlantıyı kullanarak site haritası dosyasını indirin ve sitenizin alan adı kök klasörüne koyun.
 • Google Web Yöneticisi hesabınıza gidin ve site haritası URL'nizi ekleyin

 

Bir web siteniz veya blogunuz varsa, sayfanızı Ask.com, Bing, Google, Yahoo! Tarafından düzgün şekilde dizine eklenmesinin önemini bilmeniz gerekir. ve diğer arama motorları. Sayfanızın doğru indekslenmesini sağlamak için birçok yollardan biri XML Site Haritası Oluşturucu kullanmaktır.

 

XML Site Haritası Nedir?

XML site haritası üretecinin ne olduğunu tartışmadan önce, XML site haritasının ne olduğu konusunda bir zorunluluktur. Bir XML dosyası biçiminde belirli bir sitenin URL'lerinin listesi. Ayrıca yaygın olarak Google sitemap olarak adlandırılır aslında Google tanıttı olması gerçeği göz önüne alındığında.

 

XML site haritasının yapabilmenizi sağlayan bir çok şey var. İlk olarak, belirli bir URL ile ilgili ek SEO ile ilgili bilgileri eklemenizi sağlar. Bunların bazıları, sayfanın son güncellendiği tarih, sayfanın sahibi, sayfanın önemi ve daha pek çok şey. Temel olarak, sadece farklı bir biçimde bir robot metni gibidir.

 

Birçok kişi, XML formatını, bu bilgilerin kolayca erişilmesi ve uygulamalarda, bilgisayarlarda, sistemlerde ve arama motorlarında işlenmesinin kolaylaştırılması amacıyla tercih eder.

 

XML Site Haritası Oluşturan Nedir?

Bu SEO aracı, arama motorlarının sitenizi veya blog'unuzu dizine eklemeyi daha kolay bulacağı daha kolay bir şekilde XML site haritası oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu araç, hemen hemen her tür WordPress ile oluşturulan sayfaları ve hatta özelleştirilmiş URL'leri desteklemektedir. Bu nedenle, kendi türünün en iyisi olarak etiketlenmiştir.

 

Sayfanız düzgün dizine eklendiğinde, arama motoru sıralamasında daha yüksek puan almanız zor olmayacaktır. Sonuç olarak, sayfanıza daha fazla çevrimiçi trafik çekmek çok daha kolay olacaktır. Hepimizin bildiği gibi, daha fazla trafik, daha fazla satış ve gelir demektir. Hayır, neden bu SEO aracı bugün en iyi araçlardan biri olduğunu merak etmiyoruz.
Seo Araçları

Webmaster Araçları

Makale Özgünleştirme

Kopya İçerik Kontrol

OtoSpin
Site Analiz