Wordpress Tema SorgulamaGörüntü Doğrulama

Captchaİşleme...


Wordpress Tema Sorgulama

wordpress tema sorgulama

Wordpress Tema Sorgulama  , ücretsiz çevrimiçi bir araçtır ve bir sitenin kullandığı WordPress temasını (ebeveyn ve çocuk temaları dahil) kolayca algılamanıza izin verir. Ek olarak, WordPress Eklentilerinin hangi uygulamadakullanıldığınıda tespit edecektir.

İnsanlar her zaman iyi bir WordPress teması arayışındalar . Çoğu zaman gerçekten beğendikleri bir WordPress sitesi bulduklarında, hangi temanın kullanıldığı her zaman açık değildir (özellikle dipnotta WordPress Tema bağlantısı veya adı yoksa).

Ne yapacağınızı biliyorsanız, HTML kaynağına bakabilir ve bilgileri avlayabilirsiniz, ancak çoğu insan ya bunu nasıl ya da yapmak istemiyor bilemezsiniz.

Bu ücretsiz hizmet, WordPress temasının ve bir WordPress Eklentilerinin bir sitede hangi uygulamada kullanıldığına dair tüm ayrıntıları almanızın gerçekten kolay olması için yaratılmıştır, böylece kendi mükemmel WordPress sitenizi oluşturabilirsiniz.

WordPress Tema Dedektörü , çevrimiçi kullanabileceğiniz Şirin SEO Aracından biridir. Belli bir WordPress sitesi temasını öncelikli olarak algılamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araçtır. Kullanılan eklentileri de tespit edebilir. Bu, dedektörü WordPress sitelerini kontrol etmenin manuel yönteminin yerini alan bir ilerleme olarak algılar. Bu araçla, sizi ilgilendiren bir WP sitesi teması bulmakta kesinlikle çok zaman harcayamazsınız.

Aracı sizin gibi WordPress kullanıcıları için harika ve güncellenmiş halde kalmak isteyen, en son ve eğlenceli temalarla bulmak istiyor. Özellikle, araç hangi temaların trafik oluşturmakta daha etkili olduğunu belirlemenize yardımcı olur WordPress Tema Detektörünü bugün kullanın !

 OtoSpin.Net tarafından Plugin Detector gibi otomatik WP tema keşfi için ücretsiz çevrimiçi araçlar kullanabilirsiniz  . Diğer var olan dedektörlerle karşılaştırıldığında, bazı durumlarda bazen biraz daha fazla olur çünkü ana temayı görüntüler ve alt temayı görüntüler. İkincisi, bir kişinin eserinin oldukça özelleştirilmiş bir ürünü iken, ikincisi, web sitesi üzerine kurulu gerçek WP temasıdır.

WordPress Tema Dedektörünü 5 Kolay Adımda Kullanma

1. Herhangi bir WordPress web sitesinin tema URL'sini kopyalayın 
2. OtoSpin.Net açın 
3. Kopyalanan bağlantıyı url kutusuna yapıştırın 
4. Gönder düğmesine basın 
5. Bitti! Artık bu sitenin temasını ve eklentilerini biliyorsunuz

WordPress Tema Dedektörünü Kullanmanın Nedenleri

Birçok kez harika bir görünüme sahip WordPress'e dayanan belirli bir blog veya web sitesini gördünüz ve muhtemelen hangi WordPress temasının kullanıldığını merak ettiniz. Bazı durumlarda, WordPress'i hiç kullanıp kullanmadığından emin değilsiniz. Diğer durumlarda,  biliyorsunuz  ya da dipnotta gösterildiği için oldukça açık.

Çoğu kez altbilgi, WordPress temasının ne kullanıldığını bile gösterir ve bu durumda genellikle temanın yazarına, sağlayıcısına veya dağıtımcısına bir bağlantı dahildir. Aradığınız WordPress temasıyla ilgili bilgileri bulmak için bu bağlantıyı izlemeniz yeterlidir, onun sizin için uygun olup olmadığını kontrol edin, ücretsiz mi premium tema mı yoksa onu görmek isteyip istemediğinize karar verin. .

Ancak, çoğu durumda, kullanılan temayla ilgili bilgiler altbilgide kullanılamaz. İronik olarak, bu genellikle en çok sevdiğiniz sitelerde olur. Bu size tanıdık geliyor mu?.

En Yeni Ücretsiz SEO Araçları 2018 Kontrol Edin
Seo Araçları

Webmaster Araçları

Makale Özgünleştirme

Kopya İçerik Kontrol

OtoSpin
Site Analiz