Makale Kelime Sayısı Hesaplama Aracı

Metninizi / paragrafınızı buraya girin:Sonuç

Toplam Kelimeler: 0 | Toplam Karakterler: 0


Makale Kelime Sayısı Hesaplama Aracı

makale kelime sayısı

SEO araçlarının en yararlı türlerinden biri kelime sayacı aracıdır. Bu, onları birer birer saymakla uğraşmadan bir içeriğin içinde kullandığınız toplam kelime ve karakter sayısını belirlemenize yardımcı olur. Sadece bir cümle içerisinde, cümle, paragraf ya da makalede kaç sözcüğün olduğunu hemen öğreneceksiniz.

 

Tıpkı diğer SEO araçları gibi, bu da kullanımı çok kolay. Hem başlayanlar hem de ileri kullanıcılar tarafından herhangi bir yardım alınmadan kullanılabilir. Bunu nasıl kullanacağınız konusunda hâlâ cant değilseniz, yapmanız gereken tek şey kutunuzdaki makalenizi kopyalamaktır. Ardından, enter tuşuna basın. İçindeki kelime ve karakter sayısını otomatik olarak sayacaktır.

 

Aracı Genel Olarak Tanıyalım

Kelime ve karakter sayısını belirlemenin dışında bu araç, makaledeki toplam cümle sayısını, benzersiz kelimeleri ve paragrafları bilmenizi sağlar. Bu nedenle, size basit bir Microsoft Word'den daha fazla ayrıntı verir.

 

Bu SEO aracı, Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera ve Safari gibi popüler internet tarayıcılarıyla uyumludur. Bu nedenle, kullandığınız tarayıcı türü ne olursa olsun, bu aracın çalışacağı garanti edilmektedir.

 

Bu, yalnızca web içeriği için değil aynı zamanda bloglar, kitaplar, denemeler, Facebook yayınları, dergiler, gazeteler, romanlar, Twitter yayınları ve daha birçokları için de kullanılabilir.

 

Bu yalnızca İngilizce'de çalışmaz. Ayrıca, Çince, Japonca, İspanyolca ve diğer dillerin sözcüklerini de sayabilir.Kazanmak gerçekten şaşırtıcı ve güçlü bir SEO aracıdır.
Seo Araçları

Webmaster Araçları

Makale Özgünleştirme

Kopya İçerik Kontrol

OtoSpin
Site Analiz